English ??????? Deutsch Lietuviškai

El. paštas direktorius@ktvm.kupiskis.lm.lt

mokdalis@ktvm.kupiskis.lm.lt

SKELBIAMAS MOKYKLOS BIOLOGINIO TURTO

(PONI ARKLIUKAI, AVYS, STRUČIAI IR KITI EGZOTINIAI GYVŪNAI)

AUKCIONAS

Išsami informacija apie aukcioną >>

__________________________________________________________
naujienos
2018-07-31 VOKIETIJOS KARIŲ ĮSPŪDŽIAI PO DARBO STOVYKLOS KUPIŠKIO RAJONE

Vokietijos Kropo vietovės kariai dalyvauja Vokiečių karių kapų priežiūros tautinės sąjungos (Volksbund Deutsche Kriegsgrä berfürsorge e. V“) veikloje. Aštuoni vokiečių kariai, vadovaujami vyresniojo personalo seržanto Bjorno Hanseno, 2018 metų liepos 2–12 dienomis Kupiškio rajone savanoriškai tvarkė Pirmojo pasaulinio karo (1914 07 28–1918 11 11) vokiečių karių kapines. Buvo sutvarkyti Alizavos seniūnijos Zasinyčių kaimo vokiečių karių kapai bei pastatytas atminimo kryžius ant bendro kapo šalia Šimonių, nuo Svėdasų pusės.

Skaityti plačiau >>
2018-07-27 SĖKMĖ KONKURSE-FESTIVALYJE „VOLUINĖS ŽVAIGŽDŽIŲ LIETUS“

2018 metų liepos 14-15 dienomis Kupiškio meno mokyklos mokinės Viltė Jakubkaitė, Rugilė Pilkauskaitė, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinė Ligita Rudokaitė, studentė iš Kupiškio Beatričė Sankauskaitė dalyvavo Ukrainos Respublikos Manevičių savivaldybės organizuotame konkurse-festivalyje „Voluinės žvaigždžių lietus“.

2018-07-16 MERGINŲ FUTBOLO TURNYRAS UTENOJE

Birželio 29 d. vakarą Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinės ir mokytojos skubėjo į Uteną, kur vyko merginų futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 4 komandos: KTVM, Utenos ir dvi komandos iš Vilkijos (Kauno r.). Puikus turnyras suteikė daug emocijų, kovos ir įvarčių. KTVM visoms komandoms nusileido tik vieno taško skirtumu ir užėmė 4-ąją vietą.

2018-06-28 IŠLEISTA 27-OJI ABSOLVENTŲ LAIDA

Birželio 22-ą į mokyklos aktų salę gausiai rinkosi mokyklos svečiai, mokytojai bei absolventai. O jų šiais metais išlydėta net 175.

Sveikinimo kalbą absolventams tarusi mokyklos direktorė Lina Kaušakienė su džiaugsmu paminėjo, jog 15 mokinių mokyklą baigė su pagyrimu, absolventų būryje yra daug garsinusių mokyklą profesinio meistriškumo konkursuose bei sportinėse varžybose ne tik rajone, regione, bet ir respublikoje. Vadovė taip pat didžiavosi, kad jau šiuo metu net 58% absolventų dirba, o dalis išeinančių, neketina sustoti ir bandys siekti aukštesnių studijų.

Naujienų archyvas

___________________________________________________________

Biudžetinė įstaiga, Jaunimo g. 8, LT-40128 Kupiškis, tel. (8-459) 35080; faks. (8-459) 35355 , el. p. direktorius@ktvm.kupiskis.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 190805125. PVM mokėtojo kodas LT908051219

© Kupiškio technologijos ir verslo mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.