English ??????? Deutsch Lietuviškai
 

Meniu2

 

 

Jaunimo g. 8, LT-40128, Kupiškis
Tel. (8 459) 35 080, faksas (8 459) 35 355
El. paštas direktorius@ktvm.kupiskis.lm.lt 
                
mokdalis@ktvm.kupiskis.lm.lt


 

 

        

 
 
 
 
 ___________________________________________________________

 

Naujienos
naujienos
2018-02-20 PAMOKA NETRADICINĖJE ERDVĖJE

Vasario 14 dieną apskaitininko ir kasininko modulinės profesinio mokymo programos mokiniai su vyresniaja profesijos mokytoja Vida Slabadiene lankėsi socialinio partnerio UAB „Norfos mažmena“ prekybos centre, kur praktinę pamoką vedė įmonės direktorė Jolanta Matuzevičienė.

Skaityti plačiau >>
2018-02-20 KREPŠINIO VARŽYBOS PANEVĖŽYJE

2018 metų vasario 13 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos merginų krepšinio komanda (Eglė Indrikaitė, Simona Kondrašaitė, Laura Vizbickaitė, Monika Čepokaitė, Karolina Čepaitė, Ligita Rudokaitė, Erika Audzijonytė ir Ema Čižauskaitė) startavo Panevėžio regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių krepšinio varžybose. Merginos susitiko su Panevėžio M.Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos merginų komanda. Puikiai pradėjusios varžybas mūsų merginos išsiveržė į priekį, tačiau prasčiau sužaidė varžybų pabaigą ir 4 taškų skirtumu nusileido panevėžietėms.

Skaityti plačiau >>
2018-02-20 KŪRYBINGAI IR PRASMINGAI PASITINKAME VALSTYBĖS ATKŪRIMO 100-METĮ

Vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. Šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės atkūrimo dieną kviečia minėti kūrybingai ir prasmingai, todėl ir mes, kūrybinės dvasios įkvėpti, vasario 8 dieną išvykome į sostinę.

Skaityti plačiau >>
2018-02-20 TAURĖ 2018

Vasario 9 d. vakarą Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko regioninis krepšinio turnyras direktorės Linos Kaušakienės taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos: Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinių komanda, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro komanda, Rokiškio rajono Panemunėlio pagrindinės ir Kamajų A. Strazdo gimnazijos jungtinė komanda bei Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus vaikinų komanda.

Skaityti plačiau >>
2018-02-15 UŽGAVĖNĖS VR – 17 GRUPĖJE

Užgavėnės – žiemos šventė, simbolizuojanti žiemos išvarymą, siekianti prišaukti pavasarį. Nuo ankstyvo ryto mokyklos prieigose skambėjo muzika,. Užgavėnių persirengėliai pasitiko visus atvykstančius į mokyklą, vaišino blynais, šoko ir dainavo. Užgavėnes šventėme ir mes savo grupėje. Valandėlės metu auklėtoja pravedė viktoriną ,,Ką žinome apie Užgavėnes?‘‘. Pasiskirstę į komandas atsakinėjome į viktorinos klausimus, kurie buvo susiję su Užgavėnių personažais, papročiais, kulinariniu paveldu. Už kiekvieną teisingą atsakymą komandos gaudavo po čirvinį blyną. Ne bet kokį, o auklėtojos keptą!

Skaityti plačiau >>
2018-02-13 AKCIJA „AČIŪ“

Kupiškyje šią šventinę savaitę  (2018 m. vasario 12-18 dienomis) vyksta akcija „Ačiū“. Ji skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Akcijos metu Kupiškio mieste ir rajone bus iškelta 100 Lietuvos valstybės vėliavų reikšmingose Lietuvos valstybingumui vietose. Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė taip pat aktyviai  įsijungė į šią akciją.

Skaityti plačiau >>
2018-02-13 GEOGRAFIJOS OLIMPIADA

Vasario 5 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko geografijos o0limpiada, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Joje dalyvavo 12 mokinių, besimokančių 3 – 4 gimnazinėse klasėse. Visos olimpiados užduotys buvo iš Lietuvos geografijos. Dalyviai sprendė testą, pasitikrino geografines žinias apie mūsų šalį, atpažino labiausiai lankomas Lietuvos vietas, nustatinėjo azimutą, skaičiavo atstumus bei aukščius. Susumavus rezultatus,  paaiškėjo olimpiados nugalėtojai. Sėkmė lydėjo 3 gimnazinės klasės (VR – 17 gr.) mokinius. I- ąją  vietą laimėjo Alma Dilytė, II  vietos nugalėtojas Armandas Čebatariūnas, o III-ioje vietoje liko  Laura Dilytė.

Skaityti plačiau >>
2018-02-13 VIRĖJŲ NACIONALINIS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSAS

2018 m. vasario 8 – 9 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre “Litexpo“ vyko XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS – 2018“, kurios metu vyko Virėjų nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas. Konkurse dalyvavo virėjo mokymo programos mokiniai iš Alytaus profesinio rengimo centro, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, Klaipėdos turizmo mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro.

Skaityti plačiau >>
2018-02-08 PAŽINTIS SU TECHNONICOL

Vasario 5 dieną mūsų mokykloje lankėsi UAB „Mida LT“ techninis specialistas Aleksėjus Lisovskis. UAB „Mida LT“ priklauso kompanijai TECHNONICOL.

TECHNONICOL– tai viena didžiausių statybinių medžiagų gamintojų Europoje, turinti 53 gamyklas 7-iose šalyse, 18 mokymo ir 6 mokslinius centrus, 22 atstovybes 18-oje pasaulio šalių. Savo produkciją kompanija tiekia į daugiau nei 80 valstybių.

Skaityti plačiau >>
2018-02-08 2017-IEJI - SPORTO METAI

2017 m. buvo patys geriausi, nes jie buvo paskelbti Sporto metais ir mus lydėjo didelė sėkmė. Pasiekėme labai daug pergalių, įsigijome naujo inventoriaus, atnaujinome sportines aprangas mokiniams, sudalyvavome ir pravedėme virš 100 įvairių turnyrų ir varžybų. Šitą šimtuką skiriame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Skaityti plačiau >>
2018-02-07 KREPŠINIO TURNYRAS PANEMUNĖLYJE

Vasario mėnesį Rokiškio r. Panemunėlio pagrindinėje mokykloje startavo krepšinio turnyras. Jame dalyvauja Panemunėlio pagrindinę mokyklą lankantys ir baigę mokiniai. Turnyras vyksta penktadieniais, nes buvę mokiniai šiuo metu mokosi skirtingose mokyklose (Kupiškio technologijos ir verslo mokykla, Rokiškio r. Kamajų A.Strazdo gimnazija, Rokiškio Romuvos gimnazija) ir kitomis dienomis negali atvykti.

Skaityti plačiau >>
2018-02-05 PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI PREKYBOS ĮRENGIMŲ LABORATORIJOJE

2017-2018 mokslo metų spalio – sausio mėnesiais į praktinius užsiėmimus Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos prekybos sektoriaus praktinio mokymo centre esančioje prekybos įrengimų laboratorijoje vyko prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, padavėjo ir barmeno, apskaitininko ir kasininko mokymo programos mokiniai.

Skaityti plačiau >>
2018-02-05 EDUKACINĖ IŠVYKA Į “DEPO” PREKYBOS CENTRĄ

Sausio 24 d.  II ir III kurso prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos mokiniai su profesijos mokytoja Terese Butkevičiene vyko į pažintinę - edukacinę išvyką į Panevėžį. Jos metu apžiūrėjome ne per seniausiai duris atvėrusį Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centrą.

Skaityti plačiau >>
2018-02-05 RESPUBLIKINĖSE STALO TENISO VARŽYBOSE

Sausio 31 dieną, Jonavoje, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokinės Laura Vizbickaitė, Eglė Indrikaitė ir Simona Kondrašaitė dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių finalinėse stalo teniso varžybose. Susirinko geriausios Lietuvos komandos. Varžybose dalyvavo po 6 merginų ir vaikinų komandas. Merginoms teko rungtis su Vilniaus paslaugų ir verslo darbuotojų profesinio rengimo centru, Jonavos politechnikos mokykla, Šiaulių profesinio rengimo centru, Klaipėdos turizmo mokykla ir Alytaus profesinio rengimo centru.

Skaityti plačiau >>
2018-02-01 INTEGRUOTA BIOLOGIJOS-KŪNO KULTŪROS PAMOKA

Sausio 30 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje VR-17 grupės mokiniai dalyvavo integruotoje biologijos-kūno kultūros pamokoje ,,Judėjimas – sveikatos šaltinis‘‘. Sporto salėje vyko dvi pamokos, kurių metu mokiniai  dalyvavo sportinėse estafetėse, mėtė į krepšį,  skaičiavo  pulsą ramybės sąlygomis ir po fizinio krūvio, aiškino pulso pokyčių priežastis. Atlikdami mankštos pratimus koregavo taisyklingą laikyseną,  puikiai atsakinėjo į trumpus klausimus iš biologijos ir sporto sričių, argumentavo judėjimo reikšmę žmogaus organizmui.

Skaityti plačiau >>
2018-02-01 MOKINIŲ ERASMUS+ PROJEKTO ATRANKOS REZULTATAI

Sausio mėnesį įvyko ERASMUS+ projekto atranka. Atrankoje dalyvavo prekybos įmonių vadybininko padėjėjo mokymo programos pirmo, antro ir trečio kurso mokiniai. Atrinkti 6 mokiniai, kurie pagal šių metų mokyklos Erasmus+ projektą 4 savaičių praktiką atliks Ispanijos Malagos mieste.

Skaityti plačiau >>
2018-01-31 KUPIŠKIO MIESTO TINKLINIO TURNYRAS 4X4

2018 m. sausio 28 d. startavo Kupiškio miesto tinklinio turnyras 4x4. Jame dalyvauja ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda: Darius Macas, Robertas Jasiūnas, Gražvydas Kardauskas, Viktoras Milaknis, Lukas Bertašius, Martynas Grenoveckas, Dinas Karosas, mokytojos Diana Balužytė ir Jūratė Ažubalytė.

Skaityti plačiau >>
2018-01-31 NAUDINGAS SEMINARAS

Sausio 25 dieną apdailininko(statybininko) mokymo programos AP-17, AP - 15/1 ir AP - 16/1 grupių mokiniai kartu su profesijos mokytojais K.Šakicku, V. Zove ir K.Mekšėnu dalyvavo UAB KNAUF organizuotame seminare, kuris vyko Panevėžyje, ,,Šermuto‘‘ viešbučio konferencijų salėje.

Skaityti plačiau >>
2018-01-30 „NAKTINIS“ KREPŠINIS JONIŠKĖLYJE

Sausio 25 dieną, Pasvalio r. Joniškėlio I.Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje vyko „Naktinio“ krepšinio 3x3 turnyras. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos krepšininkai: Darius Macas, Lukas Sukiasian, Ernestas Domkus komandos pavadinimas „Lucky 13“, Vygantas Kavaliauskas, Vytenis Achmedovas ir kupiškėnas Karolis Blieka (KTVM). Iš viso dalyvavo 16 komandų, kurios buvo suskirstytos į keturis pogrupius. Į sekantį etapą pateko po dvi geriausias pogrupių komandas. KTVM komanda pateko tarp 8 stipriausiųjų, tačiau toliau tęsiant kovą, 2 taškų skirtumu pralaimėjo varžovams ir iškrito iš turnyro.

Skaityti plačiau >>
2018-01-30 TINKLINIO VARŽYBOS PANEVĖŽYJE

2018 m. sausio 25 d. Panevėžyje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių (vaikinų ir merginų) sporto žaidynių regiono tinklinio varžybos. Jose dalyvavo Kupiškio technologijos verslo mokyklos mokiniai: Matas Beleckas, Robertas Jasiūnas, Dinas Karosas, Tomas Giriūnas, Viktoras Milaknis, Gražvydas Kardauskas ir Marius Baltrušaitis.

Skaityti plačiau >>
 
 1 2 -> 
Naujienų archyvas

 ___________________________________________________________

 

 

 

 

 

Biudžetinė įstaiga, Jaunimo g. 8, LT-40128 Kupiškis, tel. (8-459) 35080; faks. (8-459) 35355 , el. p. direktorius@ktvm.kupiskis.lm.lt 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Kodas 190805125. PVM mokėtojo kodas LT908051219

© Kupiškio technologijos ir verslo mokykla. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.